075-242 45 00

SÄLJORGANISATION

Vi finns här för dig, så att dina projekt ska löpa enkelt, smidigt och i rätt riktning. Med personlig försäljning, tät och tydlig kommunikation vill vi att vara kunder ska känna trygghet i samarbetet med oss.

Här hittar du kontaktuppgifter till vår säljorganisation, indelade på produktområde och distrikt. För att vara specialister och hålla hög teknisk kompetens kring våra produkter, har vi delat in oss i tre produktområden.

Vet du inte vem du ska kontakta? Ring eller maila vår Kundsupport så hjälper vi dig!

075-242 45 00 eller kundsupport@oemelectronics.se

Elektromekanik  & Temperaturkontroll 

robin axelssonrobin axelsson
robin axelsson
Robin Axelsson
Säljledare
​​​​​​​Säljare Norge
Tel. 075-242 45 11
robin.axelsson@oemelectronics.se
filip lindenfilip linden
filip linden
Filip Lindén
Säljare Stockholm/
​​​​​​​Mälardalen/
​Värmland/Norrland
Tel. 075-242 45 74
filip.linden@oemelectronics.se
daniel arfwedson2daniel arfwedson2
daniel arfwedson
Daniel Arfwedson
Säljare Södra/Västra Sverige
Tel. 075-242 45 24
daniel.arfwedson@oemelectronics.se
kristofer johanssonkristofer johansson
kristofer johansson
Kristofer Johansson
Affärsområdeschef
Tel. 075-242 45 47
kristofer.johansson@oemelectronics.se

Kundanpassade Tangentbord & Displayer 

fredrik-carlsen-21fredrik-carlsen-21
fredrik carlsen 2
Fredrik Carlsen
KAM, Säljledare
Tel. 075-242 45 23
fredrik.carlsen@oemelectronics.se
jakob helanderjakob helander
jakob helander
Jakob Helander
Säljare Södra Sverige
Tel. 075-242 45 16
jakob.helander@oemelectronics.se
sanna-andersson1sanna-andersson1
sanna andersson
Sanna Andersson
Säljare Västra Sverige
Tel. 075-242 45 84
sanna.andersson@oemelectronics.se
Astrit-BerishaAstrit-Berisha
Astrit Berisha
Astrit Berisha
Säljare Stockholm/
Norra Sverige
Tel. 075-242 45 45
astrit.berisha@oemelectronics.se
jonas hultmanjonas hultman
jonas hultman
Jonas Hultman
Affärsområdeschef
Tel. 075-242 45 43
jonas.hultman@oemelectronics.se

Material & Utrustning 

tommy peterssontommy petersson
tommy petersson
Tommy Petersson
Säljare
Södra/Västra Sverige/Norge
Tel. 075-242 46 75
tommy.petersson@ ​oemelectronics.se
maja rehnmaja rehn
maja rehn
Maja Rehn
Säljare
Mälardalen/Östra Sverige
Tel. 075-242 45 72
maja.rehn@oemelectronics.se
august lantz1august lantz1
august lantz
August Lantz
Säljare
Norra/Sydöstra Sverige
Tel. 075-242 45 17
august.lantz@oemelectronics.se
ulrik petersonulrik peterson
ulrik peterson
Ulrik Peterson
Affärsområdeschef
Tel. 075-242 45 19
ulrik.peterson@oemelectronics.se