075-242 45 00

SÄLJORGANISATION

Vi finns här för dig, så att dina projekt ska löpa enkelt, smidigt och i rätt riktning. Med personlig försäljning, tät och tydlig kommunikation vill vi att vara kunder ska känna trygghet i samarbetet med oss.

Här hittar du kontaktuppgifter till vår säljorganisation, indelade på produktområde och distrikt. 

Vet du inte vem du ska kontakta? Ring eller maila vår kundsupport så hjälper vi dig!

075-242 45 00 eller kundsupport@oemelectronics.se

PRODUKTOMRÅDE:

Fläktar •  Kyllösningar • Termiska material • Värmare • Flexibla folievärmare / Värmekabel •
Termostater / Överhettningsskydd • Strömställare • Indikering •  Kretskortsskydd • Ingjutning / Packningar • Lågtrycksformgjutning • Lödning 
filip lindenfilip linden
filip linden
Filip Lindén
Säljare Mälardalen
Tel. 075-242 45 74
filip.linden@oemelectronics.se
maja rehnmaja rehn
maja rehn
Maja Rehn
Nyckelkundsansvarig
Tel. 075-242 45 72
maja.rehn@oemelectronics.se
Adam Lundh
​​​​​​​Säljare Västra / Norra Sverige
Tel. 075-242 45 24
adam.lundh@oemelectronics.se
robin axelssonrobin axelsson
robin axelsson
Robin Axelsson
Säljledare
Tel. 075-242 45 11
robin.axelsson@oemelectronics.se
august lantz1august lantz1
august lantz
August Lantz
Säljare Södra Sverige
Tel. 075-242 45 17
august.lantz@oemelectronics.se
kristofer johanssonkristofer johansson
kristofer johansson
Kristofer Johansson
Affärsområdeschef
Tel. 075-242 45 47
kristofer.johansson@oemelectronics.se
tommy peterssontommy petersson
tommy petersson
Tommy Petersson
Säljare Norge
Tel. 075-242 46 75
tommy.petersson@oemelectronics.se

PRODUKTOMRÅDE:

 Tangentbord •  Displayer •  Displayfönster •  Monitorer •  Silikondetaljer 
Astrit-BerishaAstrit-Berisha
Astrit Berisha
Astrit Berisha
Säljare Mälardalen/
Norra Sverige
Tel. 075-242 45 45
astrit.berisha@oemelectronics.se
jakob helanderjakob helander
jakob helander
Jakob Helander
Säljare Södra Sverige
Tel. 075-242 45 16
jakob.helander@oemelectronics.se
sanna-andersson1sanna-andersson1
sanna andersson
Sanna Andersson
Säljare Västra Sverige
Tel. 075-242 45 84
sanna.andersson@oemelectronics.se
fredrik-carlsen-21fredrik-carlsen-21
fredrik carlsen 2
Fredrik Carlsen
KAM, Säljledare
Tel. 075-242 45 23
fredrik.carlsen@oemelectronics.se
jonas hultmanjonas hultman
jonas hultman
Jonas Hultman
Affärsområdeschef
Tel. 075-242 45 43
jonas.hultman@oemelectronics.se